Nabídka práce u společnosti Sebesta Industries – Projektant

Perspektivní mladá firma SEBESTA Industries s.r.o. hledá nadšeného kolegu do svého týmu. Nejsme korporát, ani velká společnost, ale díky svému přístupu a elánu se poptávkou po našich službách můžeme velké firmě beze sporu rovnat. Pracujeme efektivně, jsme moderní, ale také nezapomínáme na náš volný čas. Právě díky tomu hledáme podobně smýšlejícího absolventa oboru nebo i zkušeného projektanta, který míří výš.

Náplň práce

  • projekční činnost TZB – zejména vzduchotechnika a chlazení/vytápění
  • tvorba projektové dokumentace
  • technická podpora realizace

Nabízíme

  • praxi ve 2D a hlavně 3D SW (AutoCad, Revit)
  • mladý kolektiv
  • práce z domu
  • zajímavé platového ohodnocení formou základu + provizí z projektů
  • flexibilní podmínky dle osobní dohody

Očekáváme

  • studium či praxe v oboru nebo alespoň technického směru
  • pečlivost a nadšení pro práci
  • bezúhonnost

Hledáme stejného nadšence, jako jsme my, podmínky můžeme následně konzultovat ke spokojenosti všech, protože na spokojenosti nám záleží. Pokud se k nám chceš připojit zavolej nebo napiš na kontakty níže a rádi Ti sdělíme více informací a pobavíme se o našich vizích a cílech.

Ing. Marek Šebesta

Tel: 608 942 339

Email:info@sebesta-industries.com

Web:sebesta-industries.com

Komentáře jsou zakázány.