Nabídka práce u společnosti Regulus – Technicko – administrativní pracovník vývoje

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici
“Technicko – administrativní pracovník vývoje”
Náplň práce:
 připravuje, zpracovává a spravuje technickou dokumentaci (technické listy, návody apod.)
 připravuje podklady pro technickou dokumentaci (rozměrové náčrtky, měření, vážení výrobků apod.)
 opravuje technickou dokumentaci podle připomínek editorů a korektorů
 je administrativní podporou pro vývojové oddělení
Požadujeme:
 Trpělivost, pečlivost, spolehlivost
 Znalost MS Excel a MS Word
 Základní orientaci v technických výkresech a další technické dokumentaci
Výhodou:
 Základní znalost grafických programů (InDesign, CorelDraw, Photoshop, Gimp apod.)
 Základní znalost AutoCAD, Inventor
 Základní technická angličtina
Nabízíme:
 Pracovní poměr na dobu neurčitou (HPP)
 Odpovídající platové ohodnocení
 Benefity Gallery Beta
 25 dní dovolené
 Příspěvky na stravování
 Pružnou pracovní dobu
 Práci v příjemném kolektivu
Vhodné pro:
 SŠ (příp. možno i VŠ), ideálně technického zaměření, ale není podmínkou

NA POZICI ZAUČÍME
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: PRAHA 4
! POUZE DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE NA HPP !
LICENCI PRO SOFTWARE POTŘEBNÝ K PRÁCI POSKYTNEME

Životopisy a případné dotazy posílejte na: petr.kuptik@regulus.cz

R E G U L U S spol. s r.o. Tel.: +420 241 764 506 E-mail: regulus@regulus.cz
Do Koutů 1897/3, 143 00 Praha 4 Fax: +420 241 763 976 Web: www.regulus.cz

Komentáře jsou zakázány.