Nabídka práce u společnosti ZVVZ – Enven Engineering, a.s.- Projektant VZT

Nabídka práce ZVVZ-Enven Engineering, a.s.
Projektant vzduchotechniky
Náplň práce:
 Tvorba projektů vzduchotechnických zařízení
 Návrh vzduchotechnických systémů
 Komunikace se zákazníky
 Zpracování technických podkladů pro obchodní poptávky
 Praktická spolupráce při vývoji SW a uvádění navržených systémů do provozu
Požadujeme:
 Absolvent VŠ, obor „Technika prostředí“
 Mírně pokročilá znalost anglického nebo ruského jazyka
 Znalost práce na PC – MS Office, AutoCAD
 Schopnost týmové práce
 Technické myšlení, kreativita
 Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat
Nabízíme:
 Zázemí renomované společnosti
 Motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech
 Týden dovolené navíc
 Pružná pracovní doba
 Příspěvek na penzijní připojištění
 Benefitní program
 Možnost dalšího vzdělávání (odborné kurzy, jazykové apod.)
Místo pracoviště:
Tarifní stupeň:
Praha, Milevsko
Smluvní mzda
Nástup:
Dle dohody
Bližší informace získáte: Ing. Hana Klukáčková, tel. 382 55 2705, hana.klukackova@zvvz.cz

Komentáře jsou zakázány.