Nabídka práce u společnosti Trane – Test Engineer

Test Engineer

Náplň práce:

  • Vyjasnění zadání zkoušky se zadavatelem, organizace instalace a měření
  • Zajištění logistiky při dopravě testovaných vzorků do laboratoře a zpět k zadavateli
  • Detailní vyhodnocení zkoušené chladicí nebo klimatizační jednotky, podrobná analýza předání výsledků zadavateli zkoušky včetně doporučení pro zlepšení
  • Denní komunikace se zkušebnami, techniky a inženýry (AJ)
  • Spolupráce s kolektivem techniků ve zkušebně k dosažení výsledku
  • Odpovědnost za svěřenou/né zkušebnu/y a zejména přesnost měření

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického zaměření v oboru chlazení, klimatizace či TZB výhodou
  • Zkušenosti s měřením a regulací, sběrem dat, analýzou přesnosti
  • Schopnost efektivní komunikace (ústní i psanou formou) se spolupracovníky
  • Anglický jazyk – denní využití, schopnost komunikace po telefonu
  • Znalost práce na PC (uživatel PC, e-mailu, MS Office,…)
  • Otevřenost změnám, kreativitu
  • Týmovou spolupráci

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • Práce s nejnovějšími technologiemi
  • Motivující mzdové podmínky
  • Pohyblivá pracovní doba
  • Možnost osobního a profesního rozvoje

více info

Komentáře jsou zakázány.