Nabídka pracovní pozice u společnosti ZKM Praha s.r.o – Pomocný projektant/projektantka

V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme spolupracovníka na pozici:
Pomocný projektant/projektantka
Náplň práce:
Vaším úkolem bude nejprve pomoc a následně samostatná práce na projektech vytápění,
nejprve rodinných domů později větších objektů. V případě vzájemné spokojenosti je možné
přejít po dokončení studia VŠ na hlavní pracovní poměr.
Naše požadavky:
 Výborná znalost práce s AutoCADem (používáme verzi LT)
 Znalost práce s kancelářským balíkem MS Office (Word + Excel)
 Teoretickou znalost výpočtu tepelného výkonu (ztrát) budov dle ČSN EN 12831
Co Nabízíme:
 Odborný růst díky praxi se zpětnou vazbou z realizace projektů
 Flexibilní pracovní dobu
 Vedení autorizovaným inženýrem s 15 lety praxe v oboru
 Zaučení v použití výpočetních programů (Protech, RauCAD TechCON)
 Hodinovou mzdu 200 Kč/h
Představení firmy:
Jsme firma dodávající kompletní dodávky technického zařízení budov od projektu, přes
realizaci až po servis zařízení. Na trhu jsme od roku 1993. Specializujeme se na stavby
k bydlení (rodinné a bytové domy), zejména na vytápění, ZTI a domovní plynovody.
Dlouhodobě nabízíme vedle konvenčních systémů s plynovými kotly a otopnými tělesy
například teplená čerpadla, podlahové vytápění, v posledních letech přibylo například
stropní chlazení a vytápění.
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis s
průvodním dopisem na níže uvedenou adresu. Výběrové řízení probíhá až do vyhledání
vhodného kandidáta/tky.
Kontakt:
ZKM Praha, s.r.o.
Ing. Michal Průdek
E-mail: prudek@zkm.cz

Komentáře jsou zakázány.